| lorena2011 a întrebat:

De la aeroportul Constanta, vara este transport in stațiuni? mai exact in Saturn m.ar interesa.
Multumesc frumos pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O varianta ar fi sa mergi la gara la Constanta (sigur exista masini care sa te duca de la aeroport), iar de aici sa iei un autobuz Metropolitan sau un microbuz Simpa Trans (recomand Simpa pentru ca ajungi mai repede) si sa cobori la prima statie din Mangalia, la gara. De aici, trebuie sa traversezi pe partea cu magazinul Lidl si sa astepti microbuzul de statiuni care te va lasa la iesirea din Saturn. Alta varianta ar fi sa pornesti Google Maps si sa mergi pe jos pentru ca statiunea este, cam, la 10 minute distanta de gara. Daca mai ai alte intrebari, poti sa mi le adresezi.

| nicoooletaaa a răspuns:

Ai putea ajunge la destinatia dorita cu transporturi gen ALT TRANSPORT