| MIB a întrebat:

Buna la toata lumea si Craciun fericit! Turismul este unul din hobby-urile mele, si ma intrebam daca stie cineva vreun site care sa contina imagini recente din diferite colturi ale lumii, macar din marile orase. Poze din marile orase se gasesc peste tot pe net, dar vreau sa vad imagini mai recente, sa contina mai multe detalii (data, locatia unde s-a facut poza)... Asta mi-ar fi util mai ales atunci cand caut imagini recente, facute iarna in...Paris sa zicem, sa vad cum e "impodobit" orasul cu ocazia sarbatorilor de iarna. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

Ai nevoie de imaginii ca sa le folosesti pentru un catalog? Nu e prea corect.

| MIB explică (pentru AlinaG):

Nu stiu despre ce catalog vorbesti...nu am mentionat nici un catalog, daca as fi vrut sa le folosesc in scopul ala as fi mentionat asta...

| MIB explică (pentru elfy):

Am cautat pe google pana m-am saturat si nu am gasit nimic, dar multumesc oricum...parerea mea e ca ar fi mai bine sa nu dai nici un raspuns decat sa dai un raspuns...precum al tau! Multumesc oricum!

| AlinaG a răspuns:

Cel mai usor e sa cauti anumite poze prin google adaugand si flickr sau te duci direct pe site si cauti acolo big grin