| Dexaa a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru...pe maine trebuie sa-i fac profesoarei de engleza o felicitare si as vrea sa-i scriu urmatoarele lucruri : Cu ocazia sarbatorilor de iarna, va urez un craciun, si un an nou fericit! Cu cele mai bune urari clasa a-VIII-A! Dau funda si-i multumesc anticipat celui ce-mi tarduce ce am scris recent.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

During the holidays, I wish you a Merry Christmas and Happy New Year! With best wishes to VIII of grade!