| g3orgy a întrebat:

Hielau TPU kiss Cu ocazia sarbatorilor de iarna va doresc un Craciun fericit! Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna iti multumim pentru minunatul tau gest de a darui un strop de bucurie din bucuria ta.Gestul tau este foarte frumos si prin intermediul acestui raspuns va urez tuturor utilizatorilor Craciun fericit, sa fiti impliniti, un an nou mai bun, multa sanatate, relatiile cu cei dragi sa se mentina foarte bune si fie ca spiritul sarbatorilor sa va calauzeasca.

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Ms si tie la fel g3orgy Sarbatori Fericite tuturor celor care au cont pe tpu.ro si mai ales moderatorilor acestui forum

| AvalohAlyn a răspuns:

Sarbatori fericite.Iti doresc si tie si celorlalti useri TPU multa sanatate, fericire, implinire si credinta.Fie ca vremurile ce urmeaza sa ne gaseasca in pace si in dragoste.Craciun fericit.

| ReuvenMeir a răspuns:

Nimic nu e imposibil pentru cel/cea care isi creeaza un destin dupa plac, fara a-l citi in stele sau a astepta mantuire exterioara. Imi aduc aminte ca la asta a facut aluzie si Patriarhul Avraam.