| LuLu1998 a întrebat:

luna asta vroiam sa vizitez o tara impreuna cu familia. ce tari imi recomandati in europa?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Novegia (langa Stavanger la Pulpit rock), Germania (Koln, Berlin, Bremen) depinde ce te intereseaza ce ai vrea sa vizitezi daca iti plac drumetiile Bugetul alocat pentru a calatoria pe afara sa putem sa recomandam tari.

8 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Eu as zice Anglia :D e foarte frumoasa. Sau http://www.viza.md/......ly-planet. Mai uita-te si tu.

| Roman_Si'Mona_1993 a răspuns:

Capri,Italia.e superbb

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Spania, Franta, New York, Anglia distractie placuta happy Pa, pa

| WeAreLegion a răspuns:

Olanda,mergi la o cafenea in Amsterdam si baga un cui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anglia, Germania, Finlanda, Italia, Spania, sa nu uitam de Olanda unde este legala iarba.

| AdytSu_Ady_1990 a răspuns:

Greciaa :x.da-mi o cerere pe facebook, daca i, si iti voi demonstra ca e mai presus de cele enumerate in celelalte raspunsuri. https://www.facebook.com/adytSu001

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Romania.si tara noastra merita vizitata.nu?

Răspuns utilizator avertizat