| Hyunah a întrebat:

Buna ma ajutati cu cevahappy, daca stiti desigur. Stiti cumva vreo pensiune pentru grupuri dar pensiunea sa aiva capacitatea de mai melte persoane adica minim 40 persoane happy. Sa fie undeva prin centru tarii ( la munte) dar cu tarife nu prea mari si convenabile happy multumesc

2 răspunsuri:
| soffie a răspuns:

Pai la Pensiunea Miorita (Sibiu respectiv Paltinis) pret 250 lei, gratuitati la internet wireless, masa de ping-pong, biliard, piscina, cred ca si drumul, masa festiva, in orice caz sunt facilitati, pentru detalii poti suna la 0744 538 113

sau alta "oferta" la Poiana Brasov, hotel Princess Club (4 stele) 270 lei -camera dubla, mic dejun si masa festiva ambele incluse in pret
facilitati hotel : tv in living,spalatorie, seif ( nu intereseazahee hee ), sauna, sala de mese,sala de fitness, sala de conf, room service, restaurant, plata cu cardul, parcare, jacuzzi, internet wireless, gratar, acces la bucatarie;
facilitati camera : uscator de par, tv, telefon, minibar, internet in camera, incalzire centrala, aer conditionat, camere cu balcon, baie in camera happy
sper ca te-am ajutat, daca vrei sa vezi si poze cauta pe google happy

| vladimir74 a răspuns:

In Sibiel jud. Sibiu. Daca te mai intereseaza iti dau detalii...