| Rau_Dan_1971_GtHN a întrebat:

Bună ziua.Sunt DAN din Cluj-Napoca, abonat la RDS&RCS.Am activat opțiunea 4k pe tv.Pe Digi 4k și Live Natura se vede foarte bine.Pe Eurosport 4k se vede întunecat.Mai are cineva dintre voi această problemă? As dori să-mi răspundă la această întrebare cineva din Cluj.Cei de la Digi mi-au spus că e din transmisia Eurosport.Dar eu nu cred.Pe Eurosport 1 și 2 HD se vede foarte bine.Am făcut și rescanarea canalelor dar nu s-au rezolvat problema. Vă mulțumesc. Astept răspunsul dvs.

2 răspunsuri:
| danieldianys a răspuns:

Buna ziua, va recomand acest articol. sper sa va fie de real folos. UN weekend minunat va doresc

https://www.telefoncontact.online/......sau-lipsa/

| Rau_Dan_1971_GtHN explică (pentru danieldianys):

Bună ziua.Cei de la Digi mi-au spus că este din transmisia Eurosport Romania.La tv-ul meu Samsung funcția HLG nu este disponibilă.La dvs cum se vede pe Eurosport 4k? Sunteți tot la RDS? Vă mulțumesc.