| laptedetara a întrebat:

Pentru cei care au fost in Delta, cam cat costa "un sejur" de 2 zile cu un pranz si 2 cine pescaresti si excursiile aferente(pentru o persoana)?

Răspuns Câştigător
| angy1980 a răspuns:

Cazarea 100roni/2 nopti, pranz 25roni, cina 40roni/2 seri, excursii 250 lei cu barca circa 3-4 ore, total 415 lei de vineri dupa amiaza pana duminica dimineata daca mergi unde am fost eu primesti o cina din partea casei deci economisesti 20 roni

1 răspuns:
| Naяutσ a răspuns:

Iti iei un cort, prinzi pranzul, si cred ca costa locul unde iti asezi cortul, oricum mai multe de 100 lei nu cheltuesti!