| johnatthan a întrebat:

Aveti idee daca in aceasta perioada circula vreun microbuz/autobuz catre Mamaia? Doresc sa ajung acolo in weekend-ul acesta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Microbuzul 23. Pleaca din fata garii, trece prin toata Mamaia si are cap de linie in Navodari.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dupa cum ti s-a zis, microbuzul 23 te duce unde vrei. Ar mai fi si: autobuzul 100 - cobori la Sat de Vacanta si mai mergi 5 minute sau 100C; 5-40 care te lasa la Campus, de unde mai mergi tot 5 minute pana la intrare in Mamaia.

| sierra1 a răspuns:

Ești cumva din Beba Veche?

| johnatthan explică (pentru sierra1):

Nu am auzit de asa ceva laughing

| sierra1 a răspuns (pentru johnatthan):

Localitate în Timiș.
Spuneai unde vrei să ajungi fără să zici de unde pleci și am bănuit că vii de departe