| Cristina8145 a întrebat:

Stie cineva daca sunt camping-uri(casute) in zona Gura Humorului, Sucevita, Moldovita sau Putna? Dati'mi exemple va roghappy Funda

5 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

In Manastirea Humorului, la Best Western...

| YONTU a răspuns (pentru Creatorul24):

Aste-as din 2009 laughing

| Creatorul24 a răspuns (pentru YONTU):

Si asta inseamna ca doar in anul 2009 o functionat? Gandeste inainte sa scrii

| RazerNaga a răspuns:

Salut am fost anul acesta prin zona bucovine si am avut cazare destul de buna. Casute sunt la Manasitrea Putna in curtea manastirii sunt casute si mai in jos de putna ar mai fii si prin Piatra Neamt la cetatea neamt am stat la casute si la putna la fel happy