| Anime1222 a întrebat:

Buna stii cineva de parcul Prater din Viena.Anul asta merg pentru a doua oara acolo. Anul trecut nu am avut curaj sa ma dau in Vollare dar m-am dat in top spin si wildalpenhof, etc.Stiti cumva niste carusele cu centuri sigure si cat de cat nu asa de ingrozitoare? Ca anul trecut am avut o problema cu centura de la top spin si mi-a lasat urme.Si care e senzatia in Vollare?

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

In Viena tu vii pentru carusele?! Vrei senzatii tari? In Viena vii sa te incarci de cultura.sau macar sa cumperi.