Stiti cumva cat cost cazarea de 3 nopti la pensiunea Roxana? Si cat costa 3 mese regulate! :* Multumesc! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Trebuia sa precizezi si numele judetului si localitatea/satul din care ii pensiunea ca probabil sunt mai multe pensiuni cu acest nume. Ar trebui sa aiba un site pe care ar trebui sa fie afisate si date te contact. Sau daca nu, mergi acolo si intereseaza-te.