| acadea57 a întrebat:

Cat costa cazarea in caminul unui liceu?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde foarte mult de liceu. La unele licee cu condiții mai bune prețul e în mod clar mai mare, dar prețul de obicei pornește de la 200 de lei.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Avand in vedere ca vorbim de un camin pentru elevi, nu ar trebui sa coste foarte mult. 100-130 de lei pe luna stiu ca sunt preturile in Constanta. Nu ar trebui sa fie o diferenta mare la voi.

| Puicki a răspuns:

Eu platesc 350 de lei si sunt niste conditii foarte proaste. Stiu ca la un camin mai bun, colegele mele platesc 500 de lei.