| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

acum 2 zile am fost la maracineni am stat o zi si jumatate cand am ajuns din buzau imi era a doua zi foarte dor de acel loc s-ar putea sa a mai duc luna care vine ...pana atunci cum sa fac sa scap de acest dor? plz ajutati-ma.

P. s. nu primesc fundita cei care nu le pasa sa ajute oameni ci vor panglica.
multumesc.
scuze pentru categorie nu stiam ce sa pun

Răspuns Câştigător
| Denise_3997 a răspuns:

O sa-ti treaca starea de dor intr-o zi, maxim doua. Incearca sa nu te mai gandesti si sa faci ceva, care sa-ti distraga atentia. Stiu cum este si cum te simti si tocmai de asta iti spun ca va trece intr-o zi, doua, dar ar fi bine sa faci ceva care sa-ti ocupe mintea si sa nu te mai gandesti. Dorul pe care il resimti este din cauza faptului ca te gandesti la acel loc. Succes happy

1 răspuns:
| vali_7450 a răspuns:

Gandeste-te la altceva