| Windowsxp1 a întrebat:

am o intrebare, am fost acum 2 saptamani in Creta si am mancat la o taverna, m-a intrebat ce doresc de baut si am cerut o fanta dar nu mi-a adus fanta, ci mi-a adus un suc care nu era deloc bun, am intrebat de ce nu mi-a adus fanta (cu toate ca aveau), am vazut frigiderul si mi-a luat sucul de la masa. Acuma daca stie cineva de ce s-a intamplat asta imi puteti spune?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Făcură mișto de tine.

| POLINOM a răspuns:

Cel mai probabil au incurcat comanda, dupa cate stiu eu bauturile se comanda prima oara si probabil a mai comandat cineva inaintea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probleme de comunicatie