| Andreea_5648 a întrebat:

Anul trecut am fost la mare, in Mamaia Nord, la o vila in apropiere de plaja Rapana. Am fost foarte multumita de camera si nu imi pot aduce aminte cum se numea vila, deci nu mai pot da de ea nici cum. Am cautat pe Google maps si mi-am dat seama ca era situata la intersectia strazilor D5 cu D14, este casa mare de pe colt(daca aveti curiozitatea sa intrati, o sa vedeti). Stie cineva cum se numeste?
P.S. Stiu ca de la etajul doi, de pe balconul camerei puteai vedea marea.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți să „cauți" cu omulețul google maps să vezi ce figurează la adresa aia.
Mai poți să vezi și pe bonul fiscal (ai primit unul, nu? rolling on the floor ) cine l-a emis... (sau pe extrasul de cont, dacă ai plătit cu cardul).