| AlexandraXJacob a întrebat:

As avea o intrepare happy Daca merg cu masina din Bucuresti pana in New Jersey cat timp as face, stiind ca din Bucuresti pana in New Jersey sunt 4.764 de mile.HELP ME Please not worthy Funda!

3 răspunsuri:
| christina1370 a răspuns:

Pai depinde si cu ce viteza mergi.
iar viteza variaza, luand in considerare ca mergi, sa zicem, si prin orase, si pe autostrazi.
Pe de alta parte, mai e si oceanul dintr continente. si chiar nu stiu cum ai putea sa-l treci"mergand" cu masina happy

| AlexandraXJacob explică (pentru christina1370):

L-am intrebat si pe tatal meun si el mi-a raspuns ca trebuie sa stiu si cu ce viteza merg, acum nu mi-am pus intrebarea asta, voiam sa ajung pentru un baiat acolo, dar eu voiam sa-i spun cat ar dura happy M-as gandi la diferite vitee si cu oceanul cred ca cu vaporul, cu ceva happy

| AlexandraXJacob explică (pentru christina1370):

Ps:Scuze pentru greselile acelea cum ar fi:meun era meu si scuze pentru greseala cu vitee eram grabita, era viteze