| CrazyGirlinRain a întrebat:

As vrea sa imi dati niste unitati de cazare din Costinesti, aproape de mare, preferabil prin zona Tineretului sau a bazarului...prin centrul statiunii, ideea e sa nu fie foarte departe de zonele de interes. Pe unde ati fost cazati, si ati fost multumiti de calitate, pret. Mi-ar placea un loc unde sa avem acces la bucatarie.
As vrea raspunsuri din experienta proprie! Merci!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andutzu1187 a răspuns:

Hotel Adonis, http://www.pensiunicostinesti.ro/......ti_(video) aici ai video si poze