| BlackGirl2002 a întrebat:

eu cu clasa am hotarat sa mergem intr-o excursie de 2 sau 3 zile. Spuneti-mi cateva locuri frumoase din tara unde am putea merge. Sa nu imi spuneti de Brasov ca am fost acolo si nu mai are rost sa mergem. ( app : sa fie locuri faine unde ne putem da cu tiroliana gen, sau nu stiu...sa fie chestii discractive ) :*

3 răspunsuri:
| Feyenooord666666 a răspuns:

Sibiu, Sighisoara, Poiana Brasov, Muntii Bucegi (Babele si sfinxul) si multe altele.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bicaz + Lacul Rosu
Gura Humorului

Sibiu si zona incojuratoare

Apuseni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Stau in Sighisoara big grin