| BlackBi a întrebat:

Buna TPU >>.Pot calatorii in Anglia cu buletinul? Pasaport nu am de asta si intreb, nu am zburat niciodata cu avionul >>.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu buletinul de identitate nu se poate calatori in strainatate, cu cartea de identitate se poate calatori in tarile UE, inclusiv in Anglia.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti major, da, poti calatori, pana ce se finalizeaza Brexit-ul.
Dupa aceea nu se stie inca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca poti

| BlankWhite a răspuns:

Da, merge cu buletinul.Nu o sa se mai poata merge cu buletinul atunci cand ies din UE.

| BlackBi explică:

Multumesc!

| LumiBo a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, DA