| bisebi a întrebat:

Stie cineva cum sa ascund de profesori berea alcolul tigarile in timpul unei excursii? Despre tehnica cu v33-u in cappy am auzit da ma intrebam ce mai este.

Răspuns Câştigător
| LuwSkate a răspuns:

Pur si simplu le bagi intr-un ghiozdan care il ai mereu la tine sau in geanta cu haine. La fundul gentii le bagi si pur si simplu daca vor sa iti caute, nu le permiti. Sper sa mearga.

| bisebi explică (pentru LuwSkate):

Mersi la asta m-am gandit si eu da totusi s-ar putea sa nu mearga ca ultima data o intrat la noi in camere ca sa caute cand noi eram pe munte

2 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

Le ascunzi in burta