| Keisha a întrebat:

Buna
Unde mergeti in vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| Fishy23 a răspuns:

Buna
Eu sper sa ajung iarna asta in Thailanda. Decembrie -martie e sezonul perfect. si totul e foarte ieftin. chiar mai ieftin decat in Romania.
Biletul de avion e putin cam scump. si de aceea nu se merita sa mergi pentru o perioada scurta. dar merita sa faci economie o perioada si apoi sa stai 2 luni la +30 grade pe cand acasa sunt -30.
Sper sa ai si u o vacanta minunata iarna aceasta!happy

10 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Buna si tie, eu nu am fost inca in vacanta de vara..., cea de iarna pare atat de departe!

| yasser25 a răspuns:

La munca

| positivity a răspuns:

Stau în casă.
Răcesc repede.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aoleu... Poate că nici n-o să mai trăiesc până atunci la cât e de nebună viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Ucraina

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Andorra la vella (Andorra)

| Puffulets a răspuns:

La bunicibig grin

| cristinicamititica a răspuns:

In Noua Zeelanda.

| trishluvsu a răspuns:

Incearca,daca vrei un loc cu adevarat frumos, elvetia;]eminunata;]