| Nicoleta1621 a întrebat:

.vara asta vreau sa merg la mare in Romania dar nu stiu in ce statiune.voi unde ati fost? unde v-a placut cel mai mult si de ce? sa-mi fac o idee si sa aleg locul in care sa ma duc..si daca stiti ceva cazari unde ati fost dar nu prea scumpe pana in 100 de lei. vreau sa merg pe la sfarsitul lui iulie.multumesc!

14 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu de obicei merg la Mamaia. Este o statiune draguta, cunoscuta, are multe hoteluri. Plus ca este langa orasul Constanta. Singurele lucruri care nu imi plac sunt zgomotul de la cluburi si mizeria si algele de pe plaja. Dar, eu ti-as recomanda sa mergi la mare in Bulgaria, Grecia, Croatia sau in Franta pe coasta de Azur. Daca iti permite bugetul, poti sa mergi in insulele Seychelles, Maldive, Tenerife, Hawaii sau Mexic. Oricum, daca vrei o vacanta la noi in tara, iti recomand cu incredere Mamaia. Nu uita sa faci rezervari din timp. Sper ca te-am ajutat!

| epurasu a răspuns:

Eu as zice sa te duci in GRECIA este f. frumos si ieftin(foarte ieftin)este asigurat transportul dus intors(autocar), hotel 3 ***--7 nopti cazare--(camere cu 2 paturi) dotata cu minibucatarie-vesela completa, sau 10 euro/zi mic dejun si cina---si excursii la alegere--muntele olimp, atena, meteora, croaziera in jurul muntelui athos, insula skiatos, salonic---daca vrei mai multe amanunte scriemi----(in august sint 3 serii)

| papusica987 a răspuns:

Buna, mie imi place in costinesti pensiunea lemon:X foarte frumos in costinesti e distractie cluburi atmosfera. si in mamaia la fel... dar eu prefer costinesti`ullove struck

| papusica987 a răspuns:

Buna, mie imi place in costinesti hostel lemon:X 80 lei pe noapte camera dubla matrimoniala... foarte frumos in costinesti e distractie cluburi atmosfera. si in mamaia la fel... dar eu prefer costinesti`ullove struck

| Nicoleta1621 explică (pentru papusica987):

Nu gasesc pe net aceasta pensiune poti sa-mi dai un link ceva? multumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| AdyP20 a răspuns:

In Bulgaria e mai frumos si mai ieftin.

| Nicoleta1621 explică (pentru AdyP20):

Dar nu am masina proprie si mergem cu trenul.si nu stiu nici un mijloc de transport cu care pot ajunge in bulgaria.

| bitisandrei a răspuns:

Mangalia, caca vrei asa nu mergi la hotel si mergi la casa e vreo 75 lei max 80winking

| bitisandrei a răspuns:

Mangalia, daca vrei asa nu mergi la hotel si mergi la casa e vreo 75 lei max 80winking

| drakesang1 a răspuns:

Familia mea are o statiune privata daca vrei detalii da-mi mesaj

| Nicoleta1621 explică (pentru drakesang1):

Dami mai multe detalii te rog...

| claudia1974 a răspuns:

Daca dorestu pot sa te cazez la mine acasa...eu stau in constanta