| Cristina0911 a întrebat:

Am rezervat si eu un bilet sotului meu cu plecarea din Koln. Rezervarea + check in`ul (in aeroport) a fost facuta telefonic prin Call Center iar plata prin depunere numerar, ulterior am sunat pentru confirmarea platii iar acum astept mailul de confirmare. Intrebarea mea este
: Ce trebuie sa prezinte sotul meu la aeroport? Trebuie sa printez ceva?

3 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

De ce nu intrebi la call center?

| BogdanDediu a răspuns:

Trebuie sa printezi mailu din cate stiu! Si sa il arati acolo!

| Cristina0911 explică (pentru kyliejenner):

Nu vreau sa mai sun la call center pentru ca pana am rezervat biletul si pana am facut confirmarea platii am stat cate o jumatate de ora in asteptare dupa care robotul mi-a dat o eroare. Sistemul lor nu e tocmai stralucit
happy