| andreete a întrebat:

Am un bilet de avion pentru Kracovia cu escala in Varsovia, imi poate spune cineva daca ma pot opri, ca destinatie finala, in Varsovia, cu tot cu bagaje fara sa continui calatoria pana in Krakovia si ce trebuie sa fac pentru asta.Trebuie sa anunt compania cu care calatoresc?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Se poate dar sa anunti aici la plecare din Romania (Bucuresti banuiesc) ca vrei sa ramai in Varsovia sa nu-ti plece bagajele la Cracovia fara tine happy, oricum bani inapoi NU o sa mai vezi! Bucura-te de Varsovia este un oras superb la fel si polonezele!

| andreete explică (pentru MoneyMoney):

Nu ma interesa sa primesc inapoi banii, ci sa ramana si bagajele in Varsovia. Asa o sa fac, multumesc!

| MoneyMoney a răspuns (pentru andreete):

Oricum până pleci îmi poţi da o FUNDĂ ca să împăcăm şi capra şi varza!winking

3 răspunsuri:
| ghiolbitza a răspuns:

Bineinteles ca poti, doar nu te tine nimeni in avion. Da, ar trebui sa anunti o stewardesa sau, mai bine, la ghiseul de boarding, ca sa vezi daca nu poti sa platesti mai putin.