| HippieDriver a întrebat:

Buna ziua!
Cunoaste cineva daca merge transport din Gheorgheni sau Bicaz spre Lacu Rosu seara, noapte sau des dimineata? In internet am gasit doar plecari pe la 9-14. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Vezi daca te ajuta asta: http://www.autogari.net/curse/gheorgheni-lacu_rosu
Eu vad o cursa in tranzit de la Oradea la Piatra Neamt. Nu in fiecare zi (LMJS). Dupa programul afisat, ar pleca la 18.50 din Gheorgheni. Vezi ca ai si niste numere de telefon. Suna la ei.

| Hellboy96 a răspuns:

Dacă pe internet așa ai găsit, înseamnă ca doar pe la orele astea există transport. Seara plăcută!