| Gamer4Ever1995 a întrebat:

Dacă mă poate ajuta cineva va rog cu câteva informații in legatura cu transportul in UK. Trebuie să ajung de la aeroportul Luton pana in Slough. Cum pot sa fac acest lucru cat mai eficient si daca se poate mai ieftin?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu busul! In aeroport la iesire pe partea dreapta este un tabel cu numerele autobuzului care circula pana acolo si ora la carr va veni in aeroport este in jur de 5 10 lire! nu recomand cu taxiul vei ajumge la 70 de lire