| Rallu_6616 a întrebat:

Bună ziua, ma puteți ajuta și pe mine cu niște cazări și stranduri în apropiere de jud MS? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Unitati de cazare poti cauta pe booking. Iti alegi ce doresti in functie de zona, pret si de cum arata. Citeste parerile oamenilor care s-au mai cazat, e un lucru important.

| IarsiIar a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pe Booking comentariile sunt moderate. Nu vei gasi niciodata comentarii negative pentru ca patronii nu permit asta.
Comentarii reale gasesti doar pe Google maps. Mai sunt unele rele din razbunare, ca si unele bune ale familiei patronilor. Dar iti dai seama repede care sunt false.

| Aasdfghj a răspuns (pentru IarsiIar):

Pe booking chiar am gasit comentarii negative. happy

| Yuoia a răspuns:

In apropiere de judetul MS?
In Cluj, la Someseni. In Bistrita-Nasaud, la Figa. In Sibiu, la Ocna Sibiului. Doar niste exemple. Toate au si unitati de cazare.