| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Mă puteți ajuta cu niște numere de telefon la persoane care fac curse din Danemarca în România? Mulțumesc
Fundița

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tasteaza pe Google transport persoane Danemarca-Romania si o sa-ti dea jdemii de rezultate. Gasesti acolo toate datele de contact.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Mă gândeam ca știți pe cineva. Pe google am căutat dar sunt care vor banii înainte sau care nu ajung până în Bacău

| WarriorCat a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vor banii inainte, cine stie unde te vor lasa laughing.
Parerea mea este sa mergi cu avionul pana in Romania, sau macar sa strangi bani pentru un tichet.

| BerbeceSabinAlexandru a răspuns:

Buna. Iti recomand firma Romfour. Te duce direct la destinație. Daca vrei sa livrezi colete, poti apela tot la ei. Am fost cu ei in Germania si vad ca au curse si pe Danemarca. Pentru detalii: 0230540390.
Sfatul meu este sa mergi cu avionul.