| Cosmin89321 a întrebat:

Buna ziua, stit cumva daca exista un mijloc de transport comun prin care pot pleca de la Bucuresti dupa ora 0:00, sambata 1 iulie si sa ajung in Suceava pana la 7:00? M-am uitat la trenuri si autobuze, ele nu au ture la orele respective. Vreau neaparat sa merg la un concert la Bucuresti vineri care tine pana la miezul noptii pentru ca am castigat un bilet gratis, dar sambata trebuie sa merg la munca acasa, in Suceava. Oboseala nu este o problema pentru ca pot sa ma odihnesc foarte bine de obicei in mijloacele de transport public.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Vinde biletul dacă nu rezolvi problema transportului! Ieși mai bine! Părerea mea!

Ce zici de zilele Sucevei și de țărănia lui Lungu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bla bla car

| Catrice a răspuns:

In 7 ore distanta aia? Poate cu masina personala.

| Kozi a răspuns:

Nu exista cum vrei tu.
Autobuzele nu circula noaptea. Iar trenurile, ultimul de seara pleaca la 22, 35 si primul de dimineata abia la 6, 49 (cand tu trebuie deja sa fii la munca).
Incearca sa-ti iei liber o zi. Sau pleci la 22 de la concert.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Psi tu vrei sa te duci neapărat la orele slea, găsește si tu ceva motel ieftin si stai acolo

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Din cate m-am uitat, din gara nord (București) ai un tren care pleaca de la 22:30 si ajunge la Suceava la 4:30 acum nu stiu