| Ollykaa a întrebat:

Bunaa`!

A fost cineva in Grecia.Halkidiki in statiunea Gerakini? cine a fost.cu ce impresie a ramas.si eu am fost in vara si mi-a placut mult. dar vreau sa aud si alte pareri.

si daca a`ti fost.la ce hotel sau pensiune a`ti fost?

eu am fost la Sonia Village:X

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da am fost acum vreo 3 ani in tabara in Hakidiki, dar nu in statiunea asta, mi-a placut multlove struck

| MineIsLikeABridge a răspuns:

E frumos, eu am fost e aproape ca in fiecare statiune din grecia, dar are un farmec aparte(fiecare are un farmec aparte), apa crestalina si etc. cu alte cuvinte ff frumos pe langa marea neagra.
Si apropo ia-ti de acasa mezeluri acolo is scumpe rau, dar fructele ieftine(unele nu toate, depinde de sezon).
Am fost la pensiune cu un nume parca,, Sofia" parca nu stiu sigur dar ceva in genu, si vei gasi si multe locuri in care se bv. romana.
Distractie placatu.

| Ollykaa explică:

Dar am fost dejabig grin vara astabig grin