| valentinho a întrebat:

Cand ajungem din romania in bulgaria cu telegondola

Răspuns Câştigător
| turist a răspuns:

Mai repede ajungi cu teleGANDolawinking...
Dar de ce vrem noi in Bulgaria?
Eu propun sa facem la noi acasa cum ne-am dori, din cate vad, destul de multi si sa ne bucuram de ceea ce avem noi!

Si sa nu vina nimeni cu ideea"iarba vecinului e mai verde"-daramite nevasta/sotulwinking big grin

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cand vom merge la sfarsit de saptamana cu racheta pe luna intr-o mica vizita

auran
| auran a răspuns:

Cand o functiona...

| elena a răspuns:

Prin Piatra Neamt.

| yadora a răspuns:

Cand s-o sui baba intr-un copac din Bulgaria si-si da drumul cu parapanta ca sa ajunga la Cuca-Macaii in Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti si acum dar cu sap...auleu cu salupa

| sorin a răspuns:

Cand ambele vor fi aceiasi tara, poate...laughing

| SweeTLemon a răspuns:

Never!

| tinichea a răspuns:

Pe la circa si ceva. un an nu ti spun fiinda eu nu cred sa l prind desi am 20.