| RObotzi a întrebat:

Cand vom traii linistiti in Romania?

Răspuns Câştigător
| Crash94 a răspuns:

Dacă îţi construieşti o cabană pe vârful muntelui, ori în pădure, vei avea linişte oricând. Sau poate nici acolo, căci, să nu uităm, România e ţara tuturor posibilităţilor!

6 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Peste multi, multi ani

| DiamondEyes a răspuns:

Dupa multe decenii.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cand vei posta intrebarea la categoria potrivita

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Numai la 2 metri sub pamant si atuncia daca vom ajunge intr-un loc linistit...tongue

| Alicezzz a răspuns:

Cand? pai cand... o sa existe un sistem de sanatate pus la punct si nu bolnav, cand invatamantul se va schimba si se va face scoala, profesori isi vor da interesul pentru elevi si vor exista conditii de invatat, nu scoala rezemata in doi pari, cand nu v-a mai exista corupere, cand nu o sa ne mai lovim de tot felul de dudui comuniste care abia se misca pe la primarie si alete institutii ale statului si respira aerul degeaba, timpul sa treaca sa vin pensia si leafa sa mearga, cand nu se v-a mai da spaga sa ai usa deschisa in tara ta si cand romanul o sa aiba un salariu decent si v-a invata ca trebuie sa nu fure! Pana atunci traim linistit in alte tari, care ne ofera confortul unei vieti la un nivel mai mult decat decent si linistit si ne ramane doar speram ca si in Ro o sa o schimbare ceva, poate cand o sa avem nepoti sau stranepoti!

Răspuns utilizator avertizat