| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sabinaelena a răspuns:

La iasi

| Passion_1840 a răspuns:

Pai America love struck a fost cea mai tare calatorie love struck

| DaDaAndrei a răspuns:

Pana la magazin si inapoi laughing

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Italia-Venetia, Calabria la munte( M-tii Apenini) si la mare ( Marea Mediterana)... un vis

| AsAndreea03 a răspuns:

Cea mai frumoasa calatorie in 2010 este aceea cand am mers in florida la verisorii mei si matusa si unchiul stau acolo.
Multumesc de intrebare!
Va iubesc TPU!

| edy_9424 a răspuns:

La mina ce mai tare calatorie a fost in Bulgaria si la mare.

| lullaby57657 a răspuns:

Salut! Cea mai tare a fost in america in california cand m-am intalnit cu selena gomez

| Akka a răspuns:

Spania- Barcelona

| Allé_3818 a răspuns:

Spania-Barcelona[cambrils]love struck
Superb acolobig grin.

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Vacanta de vara-greica:X

| ralukiy a răspuns:

La Slanic Moldova, Tg. Ocna si in tabara Oglinzi cu clasa.

| razvan12345 a răspuns:

Cand am fost In Sua cu 2 prieteni, a fost fantastic, ne-am distrat super tare in New York, acolo am stat 3 zile si nu am dormit de loc numai party.

| Bi3 a răspuns:

Pai. in dubai. smug

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Cand mi-am rupt picioru, am fost in spital si faceam CALATORii cu targa de la Parter la Etaju 3 si invers laughing big grin

| puf1992 a răspuns:

Paidevil)
Am facut turul Romaniei
Cluj-Moldova-
Moldova-Constanta.
Constanta.-Ostrovu mare.
Ostrovu mare.- Cluj [acasa]
Cluj - Muntii apuseni!

| Mădălina_8707 a răspuns:

Eu am fost de 2 ori vara asta in Cluj.love struck
Prima data...Am fost cu dansurile.Hotel de 5 stele, alea, alea.laughing
Si doua oara...Am fost intr'o tabara...
A fost bestial!
Ne'am intalnit acolo cu 3 baieti.love struck
Best summer eveeeer.

| aneth a răspuns:

La sinaia:angryfestivalul toamenei)

| BlueSWAY a răspuns:

Cta -slobozia cta-slobozia

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Pai... Eu locuesc in Italia, zona Ravenna, calatoresc des prin tari straine, in ultimi 3 ani am fost prin Paris, Madrid, Budapesta, dar nici una din aceste locuri nu se compara cu Muntii Alpi(Austria Patsch).
Am fost in iarna anului 2010, a fost suuuuper! (Eu ador muntii!)
Cred ca a fost cea mai speciala vacanta din viata mea!

| Roby720 a răspuns:

Prima Mai-26-de ziua tatalui meu-Egipt
A 2-a Iulie-5 de ziua mea-Insulele Filipine

| Bubbleh a răspuns:

Am fostt de 2 orri` la baiie diin 5`n`5 min. x_X

| DjSergyu a răspuns:

Buna ce-a mai tare calatorie a fost pe Transfagarasan, a fost o calatorie de neuitat si cu multe aventuri.Lucrul cel mai amuzant a fost ca m-am pierdut.

| OrangeRoIt a răspuns:

S. U. A, New York, Australia la Sydnei si Germania la Berlin

| OrangeRoIt a răspuns:

A da am uitat sa spun new york si sydney nu se compara cu capitalele Europei cum ar fi Roma, Berlin, Paris, Londra, Madrid, Atena, Moscova, Varsovia, Instambul chiar si Bucuresti etc cele mai frumoase capitale din lume cred eu

Pa

| BogdanASCRD97 a răspuns:

In Italia, la Roma

| claudizzz a răspuns:

Pai cred ca la Costinesti m-am distrat de minune, asta in vara si ar mai fi revelionul de la Covasna

| andreea_3169 a răspuns:

Cea mai tare calatorie a fost la lacul Sf.Ana...e ceva de nedescris:X:X:X

| Ratsa a răspuns:

Rusia.

| Nini_2117 a răspuns:

Lacul tarnita