| Plimbarescu a întrebat:

Care e cel mai frumos oras pe care il poti vizita in luna octombrie? Din tara sau din strainatate, voi sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Madrid, Londra, Praga, capitalele europene.

100 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Incearca roma sau atena, venetia ...in cazul in care nu ai fost.sunt orase cu o mare istorie care ink se pastreaza in cladirile si p strazile din aceste orase

| valy a răspuns:

Pai ti-as recomanda.sinaia.sau brasov...sunt foarte frumoase in luna octombrie

| Alexandra97_6666 a răspuns:

Cel mai frumos oras cred ca este Parisul, mai ales in luna octombrie, intr-o atmosfera romantica de toamna...

| Jorj a răspuns:

Paris, te imbie cu mirosul toamnei frunzele cazute pe langa turnul eiffel e extraordinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul meu. http://sp2.ro/019926

| chemicalX a răspuns:

Iti recomand sa mergi in Emiratele Arabe, la Dubai. E minunat acolo! Ti-o spun din proprie experienta, am fost acolo am stat o saptamana, si cand m-am intors am plans mult.
daca ti se pare mai potrivita a mea, sa-mi dai funda big grin

| Petronela a răspuns:

Parislove struck

| alex_8403 a răspuns:

Uite eu iti recomnad praga, prievidza, bratislava, verosna.sunt locuri in ncare nu prea gasesti romani si ee super...deci ee super mai ales praga si previdza:X.bft

| sandy a răspuns:

New York si Ploiesti.

Răspuns utilizator avertizat
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Fiecare oras are ceva anume si este unic in felul lui.
Dar fiindca acum este toamna, cred ca cel mai frumos oras ar fi Parisul.

| controlled a răspuns:

Octombrie? Hmm
Am 5 orase in cap : Ankara(Turcia), Londra(Anglia), Cape Town(South Africa), Hong Kong(China), Paris(Franta).

Trebuie doar putina geografie generala.

| radudavid63 a răspuns:

Viseu de sus, Maramures

| alma1115 a răspuns:

Cipru

| SnicK a răspuns:

Madrid & Barcelona.
Nu degeaba cele mai bune...

| darielle a răspuns:

Incearca londra sau paris

| Mephistopheles a răspuns:

Mie mi-ar placea Londra. TInand cont ca ma potrivesc cu acel oras hehe.
Imi place ploaia, zilele negre, acolo exista compania Lionhead(jocuri) si de asemenea acolo vin si multe formatii de muzica metal.

| anna_4818 a răspuns:

Incearca Budapesta :X
nu e foarte departe si nici extraordinar de scumpa :X si merita toti banii.
e superba. oricand de vizitat. cele 3 poduri sunt minunate, cea mai frumoasa parte a Dunarii si oameni super de treaba
e un oras plin de limini si foarte romantic :X

| DeyCj a răspuns:

Păi în ţară sunt multe.Numa timp şi bani să ai să le vizitezi.Alba-Iulia,Cluj-Napoca,de ce nu şi Turda, etc. În afara ţării îţi recomand Florenţa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cluuuuuuuuj!
Clujul e superb tot timpul dar în octombrie e şi plin de studenţi.
Clujul e "America României" că poţi face ce-ţi trece prin cap.
Aşa că... Cluj Napoca e o destinaţie numai bună!

| Ralucauca a răspuns:

Treviso, Italia

| aaaa12345 a răspuns:

Paris

| Alex a răspuns:

Constanta, New York, Paris, Berlin, Madrid, Moscova, Londra, Las Vegas, Los Angelas, Miami, Lisabona, Barcelona, Bucuresti, Timisoara, Iasi, Cluj-Napoca, Craiova, Tokyo, Vatican, Roma, Venetia, Milano, Salonic, Atena, Washington, Beijing, Shanghai, Rio de Janeiro, Sydney, Brasov, Cairo, San Francisco etc. Orice oras e frumos in orice luna a anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Brasov

| donatelo a răspuns:

Depinde la noi poti vizita Brasovul care este foarte curat si foarte frumos. Iar din afara recomand Roma, Paris

| Mary Marry a răspuns:

Buna!
Eu zic, din propria experienta, chiar daca nu am fost in octombrie si altele din cea ce vreau eu neaparat sa vad.Iti spun si orase cat si tari. happy
Viena, Paris, Dubai-Abu Dhabi, Madrid, Lisabona, New York, Beijing, Tokyo, Sidney, Sibiu, Moscova, Maldive, Barbados, Bahamas, Salzburg, Buenos Aires, Maroc(Fez, Rabad, Cassablanca, Marackesh, asa cred ca se scrie,), Praga, Elvetia, Londra, Dublin, Cape Town, Noua Zeelanda, Quebec, Mont Real(cred ca asa se scrie), Mexic, Oslo, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Germania orasul München este cel mai frumos in luna Octombrie
pentru ca este un festival a berei (octombriefest

| lyly32 a răspuns:

Octombriefest care este la München Germania

| RфZaημtzα a răspuns:

Iti recomand Sinaia si Berlin:X E super.love struck

| LuvJustinDrewBieberxD a răspuns:

Venetia happy