| Plimbarescu a întrebat:

Care e cel mai frumos oras pe care il poti vizita in luna octombrie? Din tara sau din strainatate, voi sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Madrid, Londra, Praga, capitalele europene.

100 răspunsuri:
| gerasaslan a răspuns:

Oslo

| yoyosimi a răspuns:

Cel mai frumos oras pe care il poti vizita in luma octombrie este Paris,, Orasul indragostitilor,, sau,, Orasul luminilor,,

| bitek a răspuns:

Am fost anul trecut in perioada asta in scotia/edinburg si ce ti pot zice este ca... e o minunatie de oras! in stanga ai muntele iar in dreapta e oceanul iar undeva in mijloc edinburg! de ce ti zic ca e o minunatie? este un oras cu o arhitectura deosebita, ca asezare si ca puncte turistice! merita vazut ...acum nu stiu tu alegi!

| catysmile a răspuns:

Amsterdam sau viena, praga sau madrid

| stefan1988 a răspuns:

Bucuresti hee hee

| mihaiel4ik a răspuns:

3u aSh` cred`e ca e PariSul un oraSh ft... frumos si foarte romantic shin`ca toamna kad frunzele si inca e mai frumoS` big grin

| Dulceata_1022 a răspuns:

Eu as merge in Grecia pe creta happy sau undeva la noi in tara

| ginutza12 a răspuns:

Paris sau venetia

| TpUrOsE a răspuns:

Paris este cel mai frumos oras toamna, primavara cit si vara si iarna mereau aces oras e minunat te surpeinde prin frumusetile lui

| Erol21 a răspuns:

Paris:X

| albinutzza a răspuns:

Paris, londra, roma...

| ruxandra_1434 a răspuns:

Cred ca parisul

| damonsalvatorecnog a răspuns:

Londra, roma, istambul, paris, budapesta, salzburg, bruxelles, liege, anvers, shanghai(unde poti asista la expozitia universala), oxford, strasbourg, munchen, viena, praga, circuit in israel sau egipt, new york, washington, philadelphia

| floareasoarelui a răspuns:

Viena, desi nu am fost niciodata acolo.

| Alexandra97_6666 a răspuns:

Cel mai frumos oras cred ca este Parisul, mai ales in luna octombrie, intr-o atmosfera romantica de toamna...

| donatelo a răspuns:

Depinde la noi poti vizita Brasovul care este foarte curat si foarte frumos. Iar din afara recomand Roma, Paris

| Marya_6352 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai frumoase orase din lume sunt si vor ramane si de acum in colo. Londra, Paris, Venetia.In tara cel mai frumos oras pentru mine e Brasovul

| Pau_2988 a răspuns:

Paris happy

| christianD a răspuns:

New york clar

| Inlovee3you a răspuns:

Ce e cu voi oameni buni? cel mai frumos oras din tara este Dorohoi, din europa Paris si din lume Dubai! CLAR... lol

| LuvJustinDrewBieberxD a răspuns:

Venetia happy

| stan96 a răspuns:

Brasov

| lusyndra a răspuns:

Roma e foarte frumos si eu l-am vizitat

| larisa12345678910 a răspuns:

Instambul

| irinairina a răspuns:

Puteti vizita Bruge(Belgia)... E un fel de Venetie.Merita vazut mai ales toamna.

| petcuuuuuu a răspuns:

Viena, Praga si bineinteles Roma

| petcuuuuuu a răspuns:

Roma, Praga, Helsinki, Amsterdam

| silociiuliandanielgabrielionutvalyconstatinnnnn a răspuns:

Elvetia sau paris atata pot sati zic mai multe nu stiu ca eu sunt un baiat de 15 ani si mai mult nu stiu ati dai seamasmug

| luaj a răspuns:

Pai mie cel mai mult mi-au placut tonguearis, Londra si Venetia

| luaj a răspuns:

Pai mie mi-au placut cel mai mult:Venetia, Londra, Atena si Paris