| Rizer a întrebat:

Care e filmul vostru preferat?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilightlove struck este singurul film la care nu m`am plictisit si l`am vazut de 3 ori in 4 zile:X dupa ce l`am terminat de vizionat mi-a ramas parca si suflet nu stiu cumlaughing multi zic ca nu este o capodora, altii ca este.eu nu stiu asta, dar am vizionat unele filme despre care se zicea ca sunt capodopere si ma plictiseam, in schimb la twilight 2 ore au trecut ca 2 minute.

62 răspunsuri:
| alina92637 a răspuns:

Pe aripile vintului! primul film clasic in culori, super, a luat la vremea lui 11 premii osar!

| cristian2828 a răspuns:

Ma impresinonat A Walk To Remember

| blonda94 a răspuns:

CEaO pai filmele mele preferate sunt Twilight, NeW mOoN si a walk To ReMeMbEr... cele mai super filme.eu cred ca merita vazute[; x]
mno by3:*

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Vrajitoarea cea buna :X.
Prea dragut filmul love struck.

| mermadia a răspuns:

Sleepy hollow(nu ma mai satur de johnny depp!), the notebook, a walk to remember, the holiday, in cautarea lui nemo, dumb and dumber, what a girl wants, drag me to hell, duplex, home alone-cele 3 seriilove struckx, meet the fockersrolling on the floor), north country... ajung!

| Aero_2277 a răspuns:

Lives of the saints-Sophia Loren
Home Alone 1, 2
Umbre de indoiala
sunetul muzicii
bethowen 1... 6
si sunt multe in orice caz urasc amurg si H. Potter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Harry Potter!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

**** twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem - 8 mile
Eminem - Shady Talez
Vagabondul milonar
Spiderman
Spiderman 2
Spiderman 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar dupa mine e cel mai tare

| BabyPink a răspuns:

Twilight New Moon love struck

| BabyPink a răspuns:

@mada ai dreptate love struck

| ÅñdRa a răspuns:

Twilight, Twilight saga New Moon, A Walk to Remember, If only, The notebook, P. S I love you.Sunt superbe toate merita vazute

| JesterRO a răspuns:

The fifth element.

Va ramane mereu in inima mea din copilarie.
A fost primul film pe care l-am vazut la cinema si am fost sa-l vad cu tata... ce amintirehappy... ce vremuri.

| knnight a răspuns:

Multe...

| Alina_5575 a răspuns:

New Moon – Twilight 2

| blue_butterfly a răspuns:

Before Sunrise + Before Sunset

| di@n@ a răspuns:

Tristan si Isolde

| udarb a răspuns:

Un film care inca nu a aparut mi se pare cel mai fain klumea http://tubtrailer.com/trailer/the-wolfman cred ca va face furori

| dudu_4306 a răspuns:

Gran Torino - un film foarte real.

| Sperietoarea a răspuns:

Fiul Dragonului este un film trilar dar si de actiune si drama.

| cosmin_3603 a răspuns:

Constantine, 1408, A walk to remember, 2012, ronin, if only, american pie 1, 2, etc sunt mai multebig grin

| Dixxy a răspuns:

Ice age1, 2; Coraline

| shineofblood a răspuns:

The green mile :X

| zuzi a răspuns:

A Beautiful Mind si Man on fire

| Puppet a răspuns:

Meet Joe Black-cu Brad Pittlove struck
Hottie and the Nottie
If only; a walk to remember; notebook...love struck

| luuu :) a răspuns:

Juno happy

| calusarul a răspuns:

Morometii (si cartea preferata)