| Deea_9487 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare din viata voastra?laughing

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

laughing o gramada in fiecare zi fac ceva aiurea. Odata i-am dat la o femeie batrana cu ghiozdanul in cap fara sa-mi dau seama, odata m-am certat cu o femeie in tramvai care se enerva ca eu am stat pe scaun si ea nu laughing
altadata m-am certat cu niste colegi pentru o fapta stupida de-a lor(ce-am mai ras)
cand eram cls a4a mi-am bagat mainile in parul invatatoarei (toti copii radeau de noi) bine eram mica nu stiam eu ce fac laughing
in clasa a3a am luat o colega de par si am tras-o prin cls laughing saraca ea plangea si eu credeam ca radehee hee
altadata

3 răspunsuri:
| Joey a răspuns:

. Citind intrebarea talaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram la scoala cu colega mea anne.coborasem ca sa plecam da ana mi-a spus ca sia uitat umbrela. ne ducem iart in clasa si de fapt umbrela era in ghiozdan la ana. scarile erau ude ca ploua afara si toata lumea intra si se face apa pe scari. ne intoarcem noi si eu alunec de pe a 4-a treapta si vin cu piciorul pe fiecare treapta pana joslaughing ana a vrut sa ma prinda da a cazut si ea. amandoua am cazut pe burta si faceam pe noi de ras. a doua zi cobor eu scarile si ana in spatele meu.eu najumg prima jos si apoi aud o bufnitura. laughing ma intorc...ana cu fundul pe scari la fel am murit amandoua de ras. laughing in urmatoarea zi nu stiu cum da ana ma aruncat din greseala in perete la scoala si era smi cada si pantoful din picior.lafel nu mai puteam de ras! laughing laughing laughing

| MissChocolatte a răspuns:

Eeeee sunt ft ft multe da sa ti-o zic pe aia bestyalaa laughing deci eram eu cu colega mea Dyana - duda sau cum ii zic eu la scl la ora de biologieee si doamna ne-a pus sa facem un proiect afara sa studiem chestyyle din natura. Am organizat mai multe grupe i-ar eu am picat cu dudaalaughing si cu electrozu( colegu cu freza misto da e cam duslaughing ) si mergem noi in fundul scolii si incepem sa scriemlaughing ce ne dicta electrozu : --- aici exista un aer curatttt, oo temperatura d3e 6000 de gradelaughing clima este bizonikalaughing ...totu e misto laughing animale erau doar 2 laughing noyy maimutele laughing bhaa ce avetyy ma stytii cum am explodat in ras ai de capu nostruulaughing) a fost cea mai tare zii laughing...rolling on the floor