| GheorgBal a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara din UE?

Răspuns Câştigător
| Alexandru98 a răspuns:

Spania

e exotică

trebuie neapărat sa mergi acolo
mai ales
în Barcelona

27 răspunsuri:
| GheorgBal explică:

Moldova

| Ibrahimovic a răspuns:

Romania!

| deyutza135 a răspuns:

Cred ca daca ar fi mai educata Romania ar fi deoarece nici o tara din ue nu are ce avem noi in fine daca e so luam asa cred ca Italia

| Woodenpints91 a răspuns (pentru deyutza135):

Ce avem noi şi alte ţări din UE n-au? Ţigani?

| ReiVaN a răspuns:

Toate sunt frumoase, in felul lor.

| SlenderWomen a răspuns:

Dupa mine si Romania si United Kingdom

| ionutalexandruion a răspuns:

Bani multi sa ai ca daca ai bani e frumos si in Kongo

| diamar a răspuns:

Dupa parerea mea, Italia!

| deyutza135 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nici o tara din ue nu are campie deal mare si munti la un loc+ ca avem si cea mai mare parte din dunare deci... nici o tara nu are atatea numai ca alalte au educatie si Patriotatism

| lMikyI a răspuns:

Franta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod cert nu cocina de România.

| Ramona000 a răspuns:

Toate sunt frumoase

| DjIulyanB a răspuns:

Germania de departe.
Are orase splendide, sunt foarte civilizati, sunt foarte curati. Pe strazi nu vezi un colt de hartie. Sunt cinstiti.
Sunt ce-i mai dezvoltati economic si nu numai. A doua mare putere in lume dupa SUA ca si dezvoltare.
Si noi avem o tara foarte frumoasa, cu obiectiva turistice naturale mult mai frumoase ca alte tari din toata lumea asta, dar stam prost din punct de vedere al dezvoltarii economice si etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GheorgBal):

Ce-mi plac glumele seci.

| AlexandruMihai2001 a răspuns:

Pa la ultimele statistici e ca franta si Italia... poate si Olanda... funda?hee hee straight face]

| Miza a răspuns:

Nu mă pot decide între Regatul Unit şi Portugalia. Sunt superbe amîndouă!

Seară faină! :*

| robijam a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia.

| ingridsatin80 a răspuns:

Grecia!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru deyutza135):

Şi cu ce ar trebui să mă încălzească pe mine faptul că România are atâta câmpie şi Dunăre? Oricum nu ştie nimeni să le valorifice la adevărata lor capacitate.
Nici macar nu-i meritul românilor că s-au născut în acest mediu geografic, deci nu văd de ce aş fi mândru ce ceva ce nu-i realizat de noi.

| deyutza135 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ok intrebarea era care e cea mai frumoasa tara din UE nu care e cea mai educata tara. bine asta depinde de obicei care e mai aducata e mai frumoasa dar eu am spus ca e Romania deoarece m-am referit la natura daca am ingrijio si noi un pic...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru deyutza135):

Stai liniştită, că nici la frumuseţe geografică, fără oameni, tot nu suntem cine ştie ce.
Sunt destule ţări în Europa mult mai interesante din punctul ăsta de vedere.

| Octa00 a răspuns:

Toate tarile sunt frumoase in felul lor.Franta,Spania,Anglia,Italia,Romania,Austria,Germania,etc.

| luby a răspuns:

Romania si Germania.

| LucaTheodor a răspuns:

Belgia
Combinatie de Sibiu, Brasov si Bucuresti
Preturile sunt mega mari. Te golesc de bani!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Fara niciun fel de aluzie, dar Romania este cea mai frumoasa tara din UE, atata doar ca la noi nu este promovat turismul pe cat ar trebui. In rest, avem o tara cu adevarat superba.

| greysfan a răspuns:

Anglia!

| zahre a răspuns:

Romania,cu siguranta.