| EftimescuBianca a întrebat:

Care hotel vi se pare mai frumos iberostar nisipurile de aur sao helios spa?

1 răspuns:
| simina a răspuns:

Fotografiile de pe net pot sa fie inselatoare si cand ajungi acolo sa-ti pui mainile in cap ca nu te-ai uitat pe Booking.com daca au contract cu ei se dau note si gasesti si parerile celor care au fost acolo.Dac nu tastezi numele hotelului pe google si dai peste sit-uri ale celor care au fost.In majoritatea cazurilor parerile sint pe bune si asa nu risti sa dai banii degeaba si sa-ti strici vacanta