| larybesk a întrebat:

Care stie ceva locuri frumoase de vizitat?Dau fundita la cel mai interesant loc happy

Răspuns Câştigător
| ღKimKimmyღ a răspuns:

In tara: Salina Praid,salina Turda,cheile Turzii,Sibiu,Sarmisegetuza,pestera ursilor,pestera Ghetarul,Babele,Transalpina, Mocanita de la Viseul de jos, muntii Ciucas,Partia Kalinderu(Busteni)(daca schiezi,acum pana se topeste :))),Lacul Ochiului Beului,Muntii Fagaras,Zarnesti,Vulcanii noroiosi, baraju Siriu,Lacul albastru, Podul lui Dumnezeu,Stana de Vale, cabana Dochia, Curtea de Arges, Canionul 7 scarii,Pestera liliecilor,cascada Ciucas, cascada Cailor, Baile Tusnad, Cimitirul vese, cheile Bicazului, manastirea Cozia, http://www.turistderomania.ro/......n-romania/
In lume: Bora-Bora, Marele Canion, Disney Land Paris, Irlanda, Machu-Pichu, Anglia, Italia si mai sunt o groaza. Merit fundita? :)

2 răspunsuri:
| danielgrig a răspuns:

Mergi la salina de la Praid, la lacu Rosu, Cheile Bicazului