| Barajag a întrebat:

Care sunt cele mai mari dorinte pe care le aveti in acest moment?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Imi doresc, ca sotul meu sa-si gaseasca un loc de munca sigur,(chiar daca ar avea un salariu mai mic), ca sa am mai mult timp pentru copilul meu, e dureros pentru mine cand vin seara acasa (dupa 12 ore de munca)si copilul vrea sa ne jucam, iar eu sunt ca si cum m-a batut cineva cu un par! ma doare tot corpul. poate unora li se pare absurda dorinta mea, dar fiecare cu dorintele lui!

17 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, sa reusesc sa termin casa si sa ma mut si sa treca o data criza asta economica pentru ca deja m-a stresat la maxim.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un copil.

| Flav a răspuns:

Acum? In acest moment? Sunt singur acasa si mi-am gatit de mancare si m-am fript la deget, vreau doar sa-mi treaca usturatura pe care o simt le fiecare atingere de tastabig grin

mlm
| mlm a răspuns:

Sa-mi dea Dumnezeu sanatate si sa-mi vad copiii relizati, asa cum isi doresc ei.

| psiholoaga a răspuns:

As manca o prajitura...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Euuuu vreauuuu sa se faca ora 3, sa se trezeasca fraieru love struck sa pot vorbi cu el love struck

| Leea1234 a răspuns:

Dulceata, fii tare! sotul tau va ajunge sigur teafar si nevatamat la destinatie, d-zeu va avea grija, si mai ales ca zborul e scurt 3 ore si jumate (aproximativ)whew!

| GreenSky a răspuns:

Acum? sa mai fie un loc liber pentru excursia in care vreau sa merg cu prietenii...
pff... ce bine ar fi...

| DenissaDeea a răspuns:

Sanatate multa multa, deja e in curs de mi sa implini cea mai mare dorinta a mea care o asteptam de ceva ani.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ca eu si fam sa fim sanatosi, sa-mi termin scoala, si sa obtin jobu care mi-l doresc.

| Ben. a răspuns:

Sa ma apuce o vrednicie ca sa ma ridic de pe scaun si sa pun mana sa deretic prin casa.

| Ben. a răspuns:

Dulceata! eu pot sa vin in sens invers?

| yoanna73 a răspuns:

Explic:sotul meu e in avion spre spania :imi doresc sa ajunga sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munitie pentru un AK-47...si o prastie pentru cioriwinkingnu stric eu munitia pe inclinatiile mele rasite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa iau bacul cu briobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorinta de autorealizare.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu stiai? sa-l cuceresc pe BRO