| Mihaela a întrebat:

Care sunt cele 3 dorinte ale voastre? Cele mai mari?

4 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Dorintele mele sunt:

1. Sa nu moara niciodata familia si prietenii mei (sau macar sa traiasca pana mor eu).
2. Sa fie pace in lume
3. Un lucru material, un nou telefon Samsung Corby( -> Nu pot spune ca este una dintre cele mai mari).

Pa-pa!

| casandra2222 a răspuns:

1 sa invat bine la scoala
2 sa devin ce imi doresc cel mai mult(cantaret)
3 sa nu mai fie atata invidie in lume sa fie numai bine si pace

| Sua a răspuns:

1. Sa parasesc Romania
2. Sa ma mut in alta tara
3. Sa ajung in SUA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sa invat in continuare foarte bine la scoala si sa ajung la liceul pe care mi-l doresc, respectiv la facultate.
2. Sa fie peste tot pace si armonie.
3. Bineinteles, exista si dorinte materiale, desi astea se afla pe ultimul loc.