| teodora555 a întrebat:

Care sunt cele mai mari dorinte ale talle pentru 2012?

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Sa imi cumpar o suzuki hayabusa

| MihaelaDart a răspuns:

Pe langa sanatate, sa am succes in cariera artistica, ca in vara ce va veni sa fac mai multe insule din Grecia si in afara Greciei sa ma plimb, sa ma casatoresc (daca nu va fi anul asta... va fi urmatorul), sper sa reusesc sa le pun in aplicare pe toate.

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Pai am cateva :
- sa ajung cu bine in 2013
- sanatate, fericire
-sa-mi iau un Iphone happy
-sa devin expert TPU macar pana la sf. anului
- sa am cea mai frumoasa vara de pana acum
-sa ninga, iarna asta :X
Si mai sunt multe dar sa zicem ca sunt numai " visuri ", dar ma incurajez mereu cu ideea " E o prostie sa renunti la visele tale doar pentru ca unul sau doua nu sau inteplinit "
O seara buna iti doresc!

| Giinger a răspuns:

Sa am liniste sufleteasca si fericire. Bine, poate cer prea mult fericire. Macar liniste sufleteasca happy

| catalin188 a răspuns:

Sa vina sfarsitu sa nu se mai auda de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea,locul de munca si linistea sufleteasca.Numai bine.

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Dorintele mele:
1. Teodora,tu,eu,whiskey,tonight,my bed, oh yeah, de 2012 ori
2.Sa-mi spuna NOsecretul ei
3.O poza cu Leguitoarea
4.Sa-l aud pe Wooden vorbind frumos
5.Sa-i creasca lui kinmaxx un c*i in talpa
6.Un film porno cu harciog si Brigaela
7. Femeile sa faca 71 de; ucru:69, cartofi prajiti si oral
8.Ema sa devina ateu
9.Sa fie Cheloo presedinte
10.Mi-as dori ca sa se mai uite si televizorul la mine...
11.Sa pot da pumni cu picioarele
12.Chuck Norris sa te viziteze noaptea
(12 ca sa fie trend)

| BBHAndrei a răspuns:

Sanatate,Fericire,Si sa gasesc o fata pe care sa o iubesc si sa ma iubeasca.