| cei7pitici a întrebat:

Castelul lui Hasdeu de la Campina ce va spune? eu am auzit multe legende si in noaptea asta pornesc la drum spre el, sunt la 400 km distanta si ma duc doar pentru Campina!

Răspuns Câştigător
| RazvanRo22 a răspuns:

Este destul de interesant, eu l-am vizitat prin 2008. Se merita plimbarea.

| cei7pitici explică (pentru RazvanRo22):

Tocmai ce m-am intors. Extraordinar castelul, am observat ca aerul este greu inauntru si se simte o presiune in aer oricum este deosebit castelul Campina un oras foarte primitor am plecat de acolo cu gandul ca intr-o buna zi o sa imi cumpar o casa acolo pentru ca am un sentiment deosebit in orasul ala! sanatate

1 răspuns: