| Roberta00 a întrebat:

Cat credeti ca costa intarea la agua magic din constanta in 2010? Eu o as plec la mare pe 28 iunie si as vrea sa stiu si eu ca sa stiu cati bani sa-mi iau la mine. App platesti doar intrarea si apoi te lasa sa te duci unde vrei uh? Sau mai platesti si pe acolo ceva?:*:Xmss!

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Cred ca la copii este de 20 lei si la adulti 50 ...nu stiu sigur happy nu am mai fost de mult.

Inafara de intrare, mai platesti la bar, restaurant, magazine cu suveniruri sau la tipul care iti face tatuaje laughing atat.

4 răspunsuri:
| cryss_1828 a răspuns:

Intrarea anul trecut era in jur de 40 de RON.Platesti intrarea iar daca vrei sa iti comanzi cev a ( un suc, o pizza ceva) atunci mai platesti si alti bani.

| LNK a răspuns:

Salut!
Nu stiu acum cat mai este pretul, dar anul trcut mi se pare ca am dat 100 lei. Stiu ca era un pret pentru adulti, si unul mai mic pentru copii, nu mai stiu exact cat, dar cu aproximatie.
Si nu, odata ce ai platit intrarea nu mai platesti nimic altceva. Stai toata ziua si te duci pe acolo unde vrei.
Succes! happy

| alina_3921 a răspuns:

Cam 50 lei (intrarea), servicile de alimentatie ti le platesti singurica...ai la dispozitie un restaurant si multe baruri.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai toate preturile, inclusiv reducerile http://www.icartours.com/......ia/Mamaia/