| anonim_4396 a întrebat:

Caut o fata cu chef de plimbare, 4 zile la mare, pe data de 16 iulie tongue credeti ca ma puteti ajuta tongue?

5 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Mergi pe centura, sunt cu sutele

| Laura_2393 a răspuns:

Intrebare ta mi-a atras atentia si m-am gandit sa aflu mai multe despre posesorul intrebari.Eu nu am sa te trimit pe centura, dar ai putea sa o inviti pe SyMoNa de pe profilul tau de hi5 la mare:-p Primesc funda? Sau macar 2, 3 scoici cand te intorci de la mare?rolling on the floor

| unnimeni a răspuns:

De ce sa cari remorca dupa tine cand sunt destule acolo?

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Unnimeni, that's the way you troll!

| andreutz a răspuns:

Ai gresit adresa. Rubrica de matrimoniale este in ziarul local prietene. Dar ai grija la concurenta laughing