| neanicu a întrebat:

Ce ati vizita mai degraba : SUA sau Japonia? daca ar fi sa alegeti una din ele

30 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUAlove struck, fara sa stau pe ganduri. Tu?hee hee

| HBK a răspuns:

Cu siguranta, Statele Unite ale Americii, tara tuturor posibilitatilor.

| Vizitiul a răspuns:

Japonia.

| BiaJ a răspuns:

Amandoua:X

| Good Cat a răspuns:

Japonia

| KidoSmart a răspuns:

SUA pentru ca am ce vedea acolo chiar daca este foarte multa poluare

| 334499 a răspuns:

Japonia mi se pare mai speciala happy

lolita
| lolita a răspuns:

SUA deoarece imi doresc sa vizitez Las Vegasul dar mi-ar placea si Japonia pentru cultura si traditiile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statele unite ale americii cu sigurantalove strucklove strucklove strucklove struck. tu?

| AvalohAlyn a răspuns:

SUA, este mult mai frumoasa decat Japonia, si cultura si monumentele etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japonia, dar varae asa frumos

| Ana a răspuns:

SUA as alege prima data, Japonia poate cu alta ocazie.

| cornculapte a răspuns:

SUA categoric. happy

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

SUA... e ceva mai special

| Razvan a răspuns:

Japonia bineintelesbatting eyelashes

| dyddyyyx18 a răspuns:

Cu sigurantsa, SUA.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca SUA, dar nu mi-ar displace nici Japonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japonia :X

| anad a răspuns:

Japonia: o alta lume, o alta cultura, alta mentalitate.

| Cryssbest a răspuns:

Japonia, 101%! Fara sa stau pe ganduri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In japonia deuarece in sua eu as vrea sa ma mut, iar daca ajung acolo in america cu siguranta nu mai ma intorc inapoi!

| Psihoyounger a răspuns:

JAPONIA! Am lucrat la un proiect foarte interseant anul trecut despre Japonia şi China. Am descoperit multe lucruri interesante printre care faptul că japonezii sunt foarte cinstiţi. Dacă vreţi să ştiţi de ce spun asta, un mesaj că acum ma presează timpul.
Psihoyounger

| medex3 a răspuns:

SUA Viata de noapte, orice e posibil.
Japonia-o cultura cu adevarat impresionanta

| perla a răspuns:

Japonia

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele, fiecare are frumuseţea sa.
Pa, pa.

| ForteGames a răspuns:

Http://www.turist-inforomania.com/ mai bine in tara crede-ma! :P

| RoxiutzaRux a răspuns:

Sua.

| Ana-Maria94 a răspuns:

SUA:X doamne sunt obsedata

| Ego a răspuns:

Sualove struck

| cmm a răspuns:

JAPONIA! Am fost in SUA, am vazut cava orase importante, N. Y, Wasington, Chicago, Vegas, San Fran, Detroit, Dalas. Sincer, SanFran e deosebit, insa nu as mai da banii sa mai fac o calatorie in SUA, a fost interesant dar nu m-a miscat nimic. Poate sunt eu prea europeanca. dar daca vei merge in Japonia prima data, SUA te va dezamagi, sigur.