| Emanuela_Ema_1968 a întrebat:

Ce benzinării acceptă plata cu cardul de tichete de vacanță?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este ilegal sa platesti la benzinarii cu tichetele de vacanta si nici o benzinarie nu il va primi, avand in vedere ca nu il poate deconta, sunt acceptate decontari doar de la firmele turistice autorizate.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o benzinarie nu accepta cardurile de vacanta.
Cu alea platesti la acomodare (hotel, motel, pensiune) doar si numai dupa ce verifici daca primesc asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

Niciuna.
===
Și nu mă pot abține să nu remarc o nouă perlă a aneiblondina: auzi, plătești la ACOMODARE! =)) da... poate când o să te mai acomodezi tu cu limba română!
http://dexonline.ro/definitie/acomodare/445788

| Începătorul988 a răspuns:

Nici-una.