| vjr1979 a întrebat:

Stie cineva o pensiune in localitatea Rucar, judetul Arges care accepta tichete de vacanta la plata cazarii?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna ziua! Pe acest site sunt afisate hotelurile si pensiunile din toata tara care accepta tichete de vacanta. Pentru localitatea Rucar sunt disponibile: Hotel Hanul Rucar; Pensiunea Turist Welcome; Pappacabana Pensiune.
https://media.dcnews.ro/......546100.pdf

| vjr1979 explică (pentru simina96):

Multumesc happy

| simina96 a răspuns (pentru vjr1979):

Cu placere happy

| vjr1979 explică (pentru simina96):

Am rezolvat happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți rezervare mai bine. Dacă acceptă, îți cere mai mult decât normal, dar multe spun că acceptă doar prin agenție.

| vjr1979 explică (pentru anonim_4396):

Am fost la o agentie si nu au contracte cu pensiuni sau alte unitati in zona respectiva. Mi-au zis ca mai bine caut eu pensiuni si ii intreb direct, Rucarul nefiind o statiune ca sa aiba cautare prin agentii.